  • SKU: 94INP5WI45
  • MPN: 0R8GF3
  • XSIN: 94INP5WI45
  • Condition: Seller Refurbished
7 Days Easy Return
Get GST Invoice and Save up to 18% on Business Purchases
Credit Card/Debit Card EMI Available
xfurbish seller
SOLD BY
AllAreBest
Total Products 458
seller-badge
Have a question?
General
Warranty30 DAYS
Part Number0R8GF3
ModelDell 45W Adapter 19.5V 2.31A 4.5 mm
CompatibilityDell 45W Adapter 19.5V 2.31A 4.5 mm Charger With Power Cord for Dell Laptop PN: 0R8GF3
Power Adapter
Power Input230V
Power Output19.5V 2.31A 45W