ZW Power 12V 5A 60W AC Adapter ZW12V5A25RD
Estimated Date of Dispatch by Mon May 18 2026
Free Shipping
GST Invoice
  • Stock: 1
  • Model: ZW12V5A25RD
  • SKU: X-27-0009
  • MPN: ZW12V5A25RD
  • XSIN:
  • Condition: Seller Refurbished
7 Days Easy Return
Get GST Invoice and Save up to 18% on Business Purchases
Credit Card/Debit Card EMI Available
xfurbish seller
SOLD BY
e-tail
Total Products 3134
seller-badge
Have a question?
General
Warranty90 days
Part NumberZW12V5A25RD
Power Adapter
Power Input100 ~ 240V 50-60Hz
Power Output12V 5.0A 60W
Refurbished ZW Power 12V 5A 60W AC Adapter ZW12V5A25RD