Cisco C3KX-PWR-1100WAC Catalyst 3K-X 1100W Ac Power
Estimated Date of Dispatch by Sun May 17 2026
Free Shipping
GST Invoice
- Stock: 1
- Model: CISCO
- Dimensions: 3.25in x 13.25in x 1.58in
- SKU: 95INRNAQ9H
- MPN: C3KX-PWR-1100WAC
- XSIN: 95INRNAQ9H
- Condition: Seller Refurbished
SOLD BY
Servers-Zone
Total Products 245
| General | |
| Warranty | 15 DAYS |
| Part Number | Cisco C3KX-PWR-1100WAC Catalyst 3K-X 1100W Ac Power |
| Model | C3KX-PWR-1100WAC |
| Compatibility | Catalyst 3750-X and 3560-X Series |
| Power Supply | |
| Power Supply Capacity | 1100 W, AC input voltage: 115 - 240 V, AC input frequency: 50 - 60 Hz |
Tags:
Cisco
, C3KX-PWR-1100WAC
, Catalyst
, Power Supply
, 1100W