New 14.0 inch WXGA Matte Laptop LED Display Screen 40-Pin for Dell, Lenovo, HP, Acer HB140WX1-100
Estimated Date of Dispatch by Thu May 14 2026 Order Before 3PM
Free Shipping
GST Invoice
- Stock: Out Of Stock
- Model: HB140WX1-100
- SKU: 150IN7VBY0Q
- MPN: HB140WX1-100
- XSIN: 150IN7VBY0Q
- Condition: New
SOLD BY
TEAMTECH
| General | |
| Condition | New |
| Warranty | 90 Days |
| Part Number | HB140WX1-100 |
| Model | HB140WX1-100 |
| Compatibility | HB140WX1-100 |
| Laptop Screen | |
| Part Type | LED Screen |
| Resolution | HD (1366x768) |
| Size | 14.0" WideScreen |
| Surface Type | Matte |
| Video Connector | 40 pin video connector |
| Warranty Summary | |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Warranty Service Type | Replacement |
Tags:
Laptop screen
, LED display
, WXGA resolution
, 14.0 inch