FSP Group FSP300-60THA 300W 300 Watt 24Pin 4Pin Power Supply 9PA3007407
Estimated Date of Dispatch by Sun May 17 2026
Free Shipping
GST Invoice
  • Stock: 9
  • Model: FSP300-60THA
  • SKU: 95INYNBLBC
  • MPN: 9PA3007407
  • XSIN: 95INYNBLBC
  • Condition: Seller Refurbished
7 Days Easy Return
Get GST Invoice and Save up to 18% on Business Purchases
Credit Card/Debit Card EMI Available
xfurbish seller
SOLD BY
ShardaITParts
Total Products 1547
seller-badge
Have a question?
General
Warranty90 days
Part Number9PA3007407
ModelFSP300-60THA
Compatibilityna
Power Supply
Power Supply Capacity300 Watt