Cisco C3KX-PWR-1100WAC Catalyst 3K-X 1100W Ac Power
Estimated Date of Dispatch by Sun May 17 2026
Free Shipping
GST Invoice
  • Stock: 1
  • Model: CISCO
  • Dimensions: 3.25in x 13.25in x 1.58in
  • SKU: 95INRNAQ9H
  • MPN: C3KX-PWR-1100WAC
  • XSIN: 95INRNAQ9H
  • Condition: Seller Refurbished
7 Days Easy Return
Get GST Invoice and Save up to 18% on Business Purchases
Credit Card/Debit Card EMI Available
xfurbish seller
SOLD BY
Servers-Zone
Total Products 245
seller-badge
Have a question?
General
Warranty15 DAYS
Part NumberCisco C3KX-PWR-1100WAC Catalyst 3K-X 1100W Ac Power
ModelC3KX-PWR-1100WAC
CompatibilityCatalyst 3750-X and 3560-X Series
Power Supply
Power Supply Capacity1100 W, AC input voltage: 115 - 240 V, AC input frequency: 50 - 60 Hz