
Seagate Barracuda ES.2 750GB 7200RPM SATA Hard Drive ST3750330NS HP 454141-003
Estimated Date of Dispatch by Wed May 20 2026
₹8,142
Ex Tax: ₹6,900
Free Shipping
GST Invoice
- Stock: 1
- Model: 750GB 7200RPM SATA ST3750330NS HP 454141-003
- SKU: 87IN0YAFP9
- XSIN: 87IN0YAFP9
- Condition: Used

7 Days Easy Return
100% Payment Protection. Return is applicable in case item is damaged faulty or different from description. Know More Get GST Invoice and Save up to 18% on Business Purchases
Credit Card/Debit Card EMI Available
Sponsored

SOLD BY
GARoshanKiruthik
Product Quality
(0/5)
Delivery & Packaging
(0/5)
Service Support
(0/5)
Value
(0/5)
Price
(0/5)
Total Products 1095
| General | |
| Warranty | One Month Warranty. |
| Part Number | Seagate Barracuda ES.2 750GB 7200RPM SATA Hard Drive ST3750330NS HP 454141-003 |
| Model | Seagate Barracuda ES.2 750GB 7200RPM SATA Hard Drive ST3750330NS HP 454141-003 |
| Hard Disk | |
| Hard Disk Interface | Seagate Barracuda ES.2 750GB 7200RPM SATA Hard Drive ST3750330NS HP 454141-003 |
| Hard Disk Form Factor | Seagate Barracuda ES.2 750GB 7200RPM SATA Hard Drive ST3750330NS HP 454141-003 |
| Hard Disk RPM | Seagate Barracuda ES.2 750GB 7200RPM SATA Hard Drive ST3750330NS HP 454141-003 |
| Hard Disk Speed | Seagate Barracuda ES.2 750GB 7200RPM SATA Hard Drive ST3750330NS HP 454141-003 |
| Hard Disk Capacity | Seagate Barracuda ES.2 750GB 7200RPM SATA Hard Drive ST3750330NS HP 454141-003 |
Seagate Barracuda ES.2 750GB 7200RPM SATA Hard Drive ST3750330NS HP 454141-003









