NT156FHM-N41 : 15.6" FHD TN Slim eDP 30 Pin with Brackets
Estimated Date of Dispatch by Sun May 17 2026
Free Shipping
GST Invoice
  • Stock: 50
  • Model: NT156FHM-N41
  • SKU: 150INDT8UC6
  • XSIN: 150INDT8UC6
  • Condition: New
7 Days Easy Return
Get GST Invoice and Save up to 18% on Business Purchases
Credit Card/Debit Card EMI Available
xfurbish seller
SOLD BY
ScreenWorld
General
ConditionNew
Warranty90 Days
Part NumberNT156FHM-N41
ModelNT156FHM-N41
Compatibility-
Laptop Screen
Part TypeLCD Screen
ResolutionFHD (1920x1080)
Size15.6" WideScreen
Surface TypeGlossy
Video Connector30 pin, Width: 0.75" (19mm)
Warranty Summary
Covered in WarrantyDefective Product Only
Warranty Service TypeReplacement