New 14.1 inch WXGA Matte Laptop LCD Display Screen 30-Pin for Dell, Lenovo, HP, Acer LTN141W1-L03
Estimated Date of Dispatch by Thu May 14 2026 Order Before 3PM
Free Shipping
GST Invoice
- Stock: Out Of Stock
- Model: LTN141W1-L03
- SKU: 150INY8COC7
- MPN: LTN141W1-L03
- XSIN: 150INY8COC7
- Condition: New
SOLD BY
TEAMTECH
Total Products 1081
Have a question?
0
Votes
Question :
Answer :
Yes it is suitable for HP dv2000
By harshitha xfurbish on 17th July 2021| General | |
| Condition | New |
| Warranty | 90 Days |
| Part Number | LTN141W1-L03 |
| Model | LTN141W1-L03 |
| Compatibility | LTN141W1-L03 |
| Laptop Screen | |
| Part Type | LCD Screen |
| Resolution | WXGA (1280x800) |
| Size | 14.1" WideScreen |
| Surface Type | Matte |
| Video Connector | 30 pin CCFL screen |
| Warranty Summary | |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Warranty Service Type | Replacement |
Original New 14.1 inch WXGA Matte Laptop LCD Display Screen 30-Pin for Dell, Lenovo, HP, Acer LTN141W1-L03
Tags:
Laptop LCD Display
, 14.1 inch WXGA