Laptop Display Screen NV156FHM-N61 V8.2 15.6 Inch LED FHD (1920x1080 30 Pin)
Estimated Date of Dispatch by Sat May 16 2026
Free Shipping
GST Invoice
- Stock: 45
- Model: NV156FHM-N61 V8.2
- SKU: 150INRUJ0PC
- MPN: Does Not Apply
- XSIN: 150INRUJ0PC
- Condition: New
SOLD BY
ScreenWorld
| General | |
| Condition | New |
| Warranty | 90 Days |
| Part Number | NV156FHM-N61 V8.2 |
| Model | NV156FHM-N61 V8.2 |
| Compatibility | NV156FHM-N61 V8.2 |
| Laptop Screen | |
| Part Type | Paper LED |
| Resolution | FHD 1920x1080 |
| Size | 15.6 inch |
| Surface Type | Glossy |
| Video Connector | 30 Pin |
| Warranty Summary | |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Warranty Service Type | Replacement |
Laptop Paper-LED Screen Display FHD 1920x1080 IPS 15.6 inch 30 Pins 60Hz Glossy NV156FHM-N61 V8.2 Without Touch