FSP1200-20DRM-C 12V 100A 1200W Server PSU For Lenovo RQ750
Estimated Date of Dispatch by Thu May 14 2026 Order Before 3PM
Free Shipping
GST Invoice
  • Stock: 10
  • Model: RQ750
  • SKU: 95IN9ZEPC4
  • MPN: RQ750
  • XSIN: 95IN9ZEPC4
  • Condition: Seller Refurbished
7 Days Easy Return
Get GST Invoice and Save up to 18% on Business Purchases
Credit Card/Debit Card EMI Available
xfurbish seller
SOLD BY
Adigotech
General
Warranty30 Days
Part NumberFSP1200-20DRM-C
ModelRQ750
CompatibilityLenovo RQ750 Server
Power Supply
Power Supply Capacity1200W