Dell 32GB PC4-17000 DDR4-2133MHz ECC Registered CL15 288-Pin DIMM 1.2V Dual Rank Memory Module Part# SNP2133D4R15/32G
Estimated Date of Dispatch by Fri May 15 2026 Order Before 3PM
- Stock: 20
- Model: SNP2133D4R15/32G
- SKU: 98IN4GMA8E
- MPN: SNP2133D4R15/32G
- XSIN: 98IN4GMA8E
| Warranty | 30Days |
| Part Number | SNP2133D4R15/32G |
| Capacity | 32GB |
| Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Bus Type | PC-17000 |
| Voltage | 1.2 |
| Rank | Rank 2 |
| Data Transfer Rate | 2133Mhz |
| Error Correction | Registered ECC |
| Pins | 288 Pin |
| Cycle Time | 0.93ns |
| CAS | CL15 |
Dell 32GB PC4-17000 DDR4-2133MHz ECC Registered CL15 288-Pin DIMM 1.2V Dual Rank Memory Module Part/returns-policy SNP2133D4R15/32G
, 32GB
, PC4-17000
, DDR4
, 2133MHz
, ECC Registered
, CL15
, 288-Pin DIMM
, 1.2V