Cisco 2960 2811 881 Router Fans AVC DB04028B12U
Estimated Date of Dispatch by Sat May 16 2026
Free Shipping
GST Invoice
  • Stock: 5
  • Model: 2960
  • SKU: 85INPOPDZZ
  • MPN: 2960
  • XSIN: 85INPOPDZZ
  • Condition: Seller Refurbished
7 Days Easy Return
Get GST Invoice and Save up to 18% on Business Purchases
Credit Card/Debit Card EMI Available
xfurbish seller
SOLD BY
ServerRoomSpares
Total Products 800
seller-badge
Have a question?
General
Conditionused
Warranty90days
Part NumberAVC DB04028B12U
Model2960
CompatibilityCisco 2960 2811 881
AVC DB04028B12U 4028 12V 0.66A 4cm 3-wire FOR Cisco 2811 / 2801/ c2960 / cisco 3524
AVC DB04028B12U P261 DC12V 0.66A 4028 4CM 40mm
AVC DB04028B12U Server - Square Fan P162, sq40x40x28mm, w50x4x4, DC 12V 0.66A
50mm, 4-wire 4-pin connector
CISCO 800-102627-01
3-pin 40x40x30mm Fan