Laptop Screen HB140WX1-200 14.0 Inch LED Replacement Display Screen HD (1366x768 40 Pin)
Estimated Date of Dispatch by Sat May 16 2026
Free Shipping
GST Invoice
- Stock: 10
- Model: HB140WX1-200
- SKU: 150INR09CWJ
- MPN: HB140WX1-200
- XSIN: 150INR09CWJ
- Condition: New
SOLD BY
ScreenWorld
| General | |
| Condition | New |
| Warranty | 90 Days |
| Part Number | HB140WX1-200 |
| Model | HB140WX1-200 |
| Compatibility | Laptop Screen HB140WX1-200 |
| Laptop Screen | |
| Part Type | LED Screen |
| Resolution | HD (1366x768) |
| Size | 14.0 Inch |
| Surface Type | Glossy |
| Video Connector | 40 Pin |
| Warranty Summary | |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Warranty Service Type | Replacement |
14.0 inch 40 Pin Video Connector Laptop Screen HB140WX1-200
Tags:
Laptop screen
, HB140WX1-200
, 14.0 inch
, 40 pin