New 14.1 inch WXGA Matte Laptop LCD Display Screen 30-Pin for Dell, Lenovo, HP, Acer CLAA141WB03N
Estimated Date of Dispatch by Thu May 14 2026 Order Before 3PM
Free Shipping
GST Invoice
- Stock: 3
- Model: CLAA141WB03N
- SKU: 150INA5XONI
- MPN: CLAA141WB03N
- XSIN: 150INA5XONI
- Condition: New
SOLD BY
TEAMTECH
| General | |
| Condition | New |
| Warranty | 90 Days |
| Part Number | CLAA141WB03N |
| Model | CLAA141WB03N |
| Compatibility | CLAA141WB03N |
| Laptop Screen | |
| Part Type | LCD Screen |
| Resolution | WXGA (1280x800) |
| Size | 14.1" WideScreen |
| Surface Type | Matte |
| Video Connector | 30 pin CCFL screen |
| Warranty Summary | |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Warranty Service Type | Replacement |
Original New 14.1 inch WXGA Matte Laptop LCD Display Screen 30-Pin for Dell, Lenovo, HP, Acer CLAA141WB03N
Tags:
Laptop LCD Display
, Matte Screen
, 14.1 inch