  • SKU: 95IN1X66AN
  • MPN: 100-240V
  • XSIN: 95IN1X66AN
  • Condition: Seller Refurbished
7 Days Easy Return
Get GST Invoice and Save up to 18% on Business Purchases
Credit Card/Debit Card EMI Available
xfurbish seller
SOLD BY
Adigotech
General
Warranty30 Days
Part Number809053-001
Model100-240V
CompatibilityHP Input 100-240V
Power Supply
Power Supply Capacity700W
HP Input 100-240V 9.5A 50-60HZ 118V 400HZ 700W Power Supply 809053-001