| Part Number | LTN156AT39-H01 |
| Model | HP 15-AC042TU |
| Compatibility | HP 15-AC042TU |
| Laptop Screen | |
| Part Type | LED Screen |
| Resolution | HD (1366x768) |
| Size | 15.6 Inch Wide Screen |
| Surface Type | Glossy |
| Video Connector | 30 Pin |
| Warranty Summary | |
| Covered in Warranty | Defective Product Only |
| Warranty Service Type | Replacement |
HP 15-ac042TU 15.6Inch 30 pin Paper LED Screen Display LTN156AT39-H01
Tags:
HP
, laptop screen
, display screen
, LED screen
, 15.6 inch
, LTN156AT39-H01
, replacement screen
, 30 pin