EOE12030002 Delta Electronics 360W Power Supply
Estimated Date of Dispatch by Wed May 13 2026 Order Before 3PM
Free Shipping
GST Invoice
- Stock: 1
- Model: EOE12030002
- SKU: 95IN7IN1ZG
- MPN: EOE12030002
- XSIN: 95IN7IN1ZG
- Condition: Seller Refurbished
SOLD BY
parts-spares
| General | |
| Warranty | 90 days |
| Part Number | EOE12030002 |
| Compatibility | Dell PowerVault TL4000 |
| Power Supply | |
| Power Supply Capacity | 250W |
Delta Electronics 360W EOE12030002 Power Supply
| Warranty | 90 days |
| Part Number | EOE12030002 |
Tags:
Delta Electronics
, power supply
, 360W
, EOE12030002
, energy efficient
, high performance
, reliable
, industrial grade
, compact design
, 12V output