Dell 32GB PC4-21300 DDR4-2666MHz ECC Registered CL19 288-Pin DIMM 1.2V Dual Rank Memory Module Part# SNP2666D4R19/32G
Estimated Date of Dispatch by Fri May 15 2026 Order Before 3PM
- Stock: 20
- Model: SNP2666D4R19/32G
- SKU: 98IN43MDLW
- MPN: SNP2666D4R19/32G
- XSIN: 98IN43MDLW
| Warranty | 30 Days |
| Part Number | SNP2666D4R19/32G |
| Capacity | 32GB |
| Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Bus Type | PC-21300 |
| Voltage | 1.2 |
| Rank | Rank 2 |
| Data Transfer Rate | 2666MHz |
| Error Correction | Registered ECC |
| Pins | 288 Pin |
| Cycle Time | 0.75ns |
| CAS | CL19 |
Dell 32GB PC4-21300 DDR4-2666MHz ECC Registered CL19 288-Pin DIMM 1.2V Dual Rank Memory Module Part/returns-policy SNP2666D4R19/32G
Tags:
Dell
, Memory Module
, DDR4
, ECC Registered
, 32GB
, 2666MHz
, CL19
, 288-Pin DIMM
, Dual Rank
, 1.2V